• +421 905 417 644
  • info@ivetapupisova.sk

Gastro managementPre koho je kurz určený?

Kurz je určený pre všetkých nadšencov v segmente GASTRO. Kurz odporúčame pre šéfkuchárov,  F&B manažérov, prevádzkarov a manažérov prevádzok.

Témy kurzu:

Na kurze budeme interaktívne riešiť otázky, ktoré vznikajú za denného chodu prevádzky (kalkulácie, komunikáciu, obrátku zásob, vzťahy s dodávateľmi, nákladové položky, technologické prípravy a postupy).

Účastníci kurzu by si mali rozšíriť schopnosť manažovania nielen personálu na prevádzke, ale aj ekonomické analýzy a ukazovatele, ktoré boli pre nich doteraz neznáme. Zároveň si budú môcť svoje teoretické znalosti overiť na praktických príkladoch.

gastro-manazment


Kedy a kde

Rozsah kurzu: 2 dni (16 hod)

Lektor: Ľubomír Herko, šéfkuchár

Cena kurzu:  229€ (v cene kurzu sú zahrnuté materiály, občerstvenie, obed). Nie som platcom DPH.

Miesto konania: Aston Business Hotel Bratislava
(pre účastníkov kurzu možnosť ubytovania v hoteli za špeciálnu cenu)

Termíny:  6. – 7. 11. 2019

REGISTROVAŤ SA

 

Modul akadémie hoteliera sme absolvovali v oblasti Gastromanažmentu. Zúčastnili sme sa v zložení Restaurant manager a Sales&Marketing Manager. Akadémia bola pre nás veľkým prínosom. Veľmi dobre zorganizované, poznatky zhrnuté do bodov z rôznych oblastí (kalkulácie, personalistika, ako pristupovať k zamestnancom, ako ich motivovať, spolupráce s dodávateľmi, naše práva a povinnosti v gastronómií…).

V neposlednom rade vyzdvihujeme zoskupenie menšej skupiny, čo umožňovalo porovnávanie skúseností jednotlivých hotelierov a podnikateľov a tiež živú diskusiu, ktorá zase myslím každému priniesla niečo zaujímavé čo môže praktizovať práve vo svojom zariadení. Každý mal možnosť poradiť sa ohľadom problémov v prevádzke a akýchkoľvek nejasností s odborníkmi aj s kolegami z praxe. Ešte raz sa chceme poďakovať za možnosť zúčastniť sa na akadémií a určite vrele odporúčame všetkým, od začiatočníkov po pokročilých v hotelierstve.

Natália Solařová, Sales&Marketing manager, Simona Kmeťová, Restaurant Manager
REGISTROVAŤ SA

Moji klienti
Hotel Capital Oravský háj Gino Amade Chateau Hotel Tatra Hotel Set Kúpele Piešťany
Kontaktujte ma

Momentálne niesom online. Ale môžete mi poslať e-mail a ja Vás budeme čo najskôr kontaktovať.

Mate otázky alebo obavy? Rada by som Vám pomohla!

Klik ENTER pre odoslanie
X